Doctor Gadget
+380 (99) 389-99-69

Про нас

 Про наші послуги:

 
Більше 10 років ми ремонтуємо мобільні телефони, смартфони, планшети, ноутбуки, а так само заправляємо і відновлюємо картриджі для принтерів. За минулий час ми придбали досвід не тільки необхідний для ремонтів, а й для якісної роботи з клієнтами.

 
Ми прекрасно знаємо що розставання зі своїм гаджетом це завжди невчасно і приносить незручність, таким чином ми прагнемо робити ремонт швидко і відповідно якісно.

 
Наш сервіс знаходиться за адресою: м Київ, вул. Лаврухіна, 4 (ТРЦ Район), на 1 поверсі біля візків і шафок Сільпо є сервісна зона Service Point в якій розміщені різні послуги в тому числі і наша з ремонту телефонів, планшетів, ноутбуків Doctor Gadget. До нас Ви можете прийти або подзвонити для консультації. Якщо немає часу або можливості принести апарат в наш сервіс, можна скористатися послугами доставки "Нова Пошта" - ви передаєте до нас апарат, ми діагностуємо, погоджуємо з Вами ремонт, ремонтуємо, після чого передаємо Новою Поштою назад Вам апарат, оплату можна провести на карту ПриватБанку або післяплатою при отриманні замовлення.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Вячеслав
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Doctor Gadget
Тип компанії
торгова компанія
компанія, що надає послуги
Адреса
Україна, Київ, ул. Лаврухина, 4 ТРЦ Район, (Киев ул.Лаврухина, 4)
Графік роботи
Пн-Нд 10:00 - 22:00 без перерв;
Телефон
+380 (99) 389-99-69показати+380 (99) 389-99-69
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування